חברת הבנייה שלנו היא אחת החברות המובילות המספקת מגוון עצום של שירותי בנייה בשוק של ישראל באזורים מרכזיים ואף רחוקים.

בניית בתיים פרטיים היא המפרט העיקרי שלנו, ואנחנו עובדים לא רק עם פרויקטים סטנדרטיים, אלא גם לבצע פרויקטים בודדים שנוצרו על ידי המעצבים שלנו ומהנדסים בהתאם לרצון של הלקוחות שלנו. אנו יוצרים פרויקטים בעלי מורכבות משתנה, תוך שימוש בטכנולוגיות וחומרים מודרניים ביותר, כגון מסגרת, לבנים, paroterm, בטון סודה וכו '. בזכות שנים רבות של ניסיון (מעל ל – 40שנה), אנו יכולים בביטחון לטעון כי אנו מסוגלים לפתח פרויקט ובניית בית פרטי בגדלים שונים וסגנונות אדריכליים מרהיבים.

אנחנו משלבים:

  • טכנולוגיה מודרנית
  • מגמות אופנה בארכיטקטורה
  • עיצוב פונקציונלי
  • בניית אובייקטים-מודולריים של המרת בתים
בשל כך, הקוטג'ים והבתים שנבנו על ידינו מסוגלים לשמור על הנוחות והחמימות של בית במשך שנים רבות, ומאפשרים לבעליו לחיות חיים חופשיים ומספקים. אנו מבצעים את הבנייה של וילות וקוטג'ים עם מקצועיות מקסימלית ואחריות, תוך מתן עלות מעולה ונוחה. התהליך כולו נמצא תחת שליטה זהירה של צוות מנוסה של מעצבים, מהנדסים, אדריכלים ומעצבים. אנחנו דואגים למוניטין שלנו, ולכן אנו מבטיחים את האיכות הגבוהה של העבודה שלנו.

קומפלקס של עבודה

תהליך בניית בתים וקוטג'ים מתחיל בתיאום של כל תיעוד הפרויקט הדרוש. כדי להציל את לקוחותינו מבעיות שונות המתעוררות באופן בלתי נמנע במהלך הבנייה (הסכמה על התיעוד הדרוש, קבלת היתרים, בחירת קבלנים ורכישת חומרי בניין נדרשים), אנו מתחייבים מחזור מלא של עבודה, ומבצעים את בנייתם ​​של בתים פרטיים שמחירם דמוקרטי ובמחיר סביר. בניית וילות וקוטג'ים מורכבת מהשלבים הבאים:

עיצוב.

המומחים שלנו יתאימו את הפרוייקט הסטנדרטי בהתאם לתנאי האתר שלכם או לסייע בפיתוח של פרויקט אישי, תוך התחשבות בכל הניואנסים והרצון של הלקוח; בנייה. הוא כולל הכנת קרקע, התקנת יסודות והקמת מבנים, התקנת הגג, חלונות ודלתות ועבודה על עיצוב הפנים. מחירי הבנייה תלויים במידה רבה בשלב זה; סיכום והתקנת תקשורת. אנו מספקים חיבור לכל התקשורת ההנדסית – אספקת מים, ביוב, אספקת חום, אוורור, תקשורת.

חוץ ופנים.

המעצבים שלנו יעזרו ליצור עיצוב בהיר ויצירתי של הבית שלך, אנרגיה נשימה החיים לתוך כל פינה של זה. ובעלי מלאכה מיומנים יוכלו ליישם איכותית את כל הרעיונות.

גינון

העלות של בניית בית סוהר כולל ennobling עם המומחים שלנו חלקת אדמה סביב הבית, הארגון האפקטיבי שלה במונחים של אסתטיקה ופונקציונליות, בזכות אשר ישמח את העיניים שלך ולתת הנאה אמיתית עם היופי הטבעי שלה.

כל שלב של הבנייה, מן העיצוב ועד הגמר, אנו מסכימים עם הלקוח מראש. גישה זו מאפשרת לנו ליצור מחירים לבניית בתי לבנים סוהר, אשר נבדלים על ידי שקיפות ובהירות.

הצוות שלנו


אנחנו כבר עובדים בשוק הבנייה של ישראל כבר מעל ל – 40 שנה,
לאחר שזכינו למוניטין חיובי אמון הלקוחות לאורך השנים. לחברה שלנו יש צוות קבוע (מעל ל – 25 שנות עבודה משותפת), המורכב של אנשי מקצוע אמיתיים שאוהבים את עבודתם ומכניסים את נשמתם לתוכה.
אנו מכבדים את עצמנו ואת הלקוחות שלנו, אנחנו מקשיבים זה לזה, אשר מאפשר לנו לבצע את הבנייה הסוהרת של בית חלומותיכם עם יעילות מקסימלית.

למה אנחנו?

עבודה עם פרויקטים מדויקים והחומרים הטובים ביותר, אנו מבצעים את מכלול העבודות במגע קרוב עם הלקוח, המאפשר לנו להגיב מיידית לכל השינויים בפרוייקט ולתקן אותם בהקדם האפשרי.
צוות מוסמך מאוד אנחנו עובדים כצוות מוצק וידידותי במשך שנים רבות. כל העובדים שלנו הם בעלי כשירות גבוהה ובעלי נסיון רב, המאפשר לנו לבצע עבודה בכל המורכבות.
פתיחות יחסי אמון עם לקוחות אנו מעריכים שיתוף פעולה עסקי להקדיש תשומת לב רבה יחס אנושי חם. הדבר החשוב ביותר עבורנו הוא הלקוח ודעתו.
היחס לעבר הזמן אנחנו אנשי מקצוע אשר מבצעים את עבודתם איכותית אפילו בזמן הקצר ביותר האפשרי.
מדיניות תמחור
הבנייה כולה היא ביסודות מוחלטות מ – א ועד ת,
כאשר אנחנו מבצעים פרויקטים רבים וגדולים, אנחנו צורכים את החומרים בסיטונאות מטורפת, אשר מוזיל לנו את העלויות משמעותית, בנוסף לכך, כח האדם שלנו הוא ברמה הגבוהה ביותר בארץ ובשיתוף פעולה מצוין מעל ל -25 שנים!
מחיר השירותים שלנו ימשכו אפילו את הלקוח התובעני ביותר.
בניית בתים וקוטג'ים היא האלמנט שלנו, סיבה שאנחנו אוהבים ואילו אנו מתקרבים עם נשמה ויצירתיות. נוכל לבנות לך בית שיגרום לחלום שלך להתגשם וישמח אותך במשך שנים רבות.
התקשרו אלינו ממש עכשיו להתייעצות ללא עלות וללא התחייבות!

גלה את העלות ואת האפשרויות לבניית הבית שלך על ידי יצירת קשר עם המנהלים שלנו.

  • אלי - 050-539-8189
  • תמי - 052-854-5586
  • רויטל - 054-313-9400
ס.א.ת חברה לבניין בע"מ

בקרו אותנו

כתובת: אזור התעשיה, מושב סלעית

כתבו לנו

אימייל: sofer.eliy@gmail.com

שעות פעילות

א - ה: 07:00 - 16:00

כתבו לנו

המומחים שלנו יענו לפנייתכם בהקדם.

גלילה לראש העמוד